Jezinky webík

Kamarádovi Skipovi se ztratil kamarád Bad. vice na http://www.hobartbullitstar.wbs.cz/HLEDAME.html

Kalendář

Zdravim!

Čas

Statistika

NOVINKY

17.4.09 Tak včera byla moje poslední procházka s paničkou.Byly jsme spolu kousek od baráku na motokrose, kde jsem se na louce proběhla.  Dneska už panička odjíždí k tátovi do Dvorů a v sobotu letí z Mnichova do Thajska. Tam se zdrží týden a poletí do Malajsie. Už se, ale teší až tam za ní přiletim. Bohužel se ještě neví kdy to přesně bude...

6.4.09 Omlouváme se za ten měsíc bez informací, ale panička měla teďka práci se školou, tak neměla čas semka dát nějaké ty aktuality. Můj odlet do Malajsie je trošku komplikovanější, ale nevzdáváme to. Poletim asi trošku dýl než panička, ale asi ne o moc. Jináč jsme si dneska udělali pořádnou procházku z Lokte do Dvorů, ze který mam fotečky v galerii v rubrice "Já venku".

25.2.09 Panička chtěla dneska udělat nějakou tu fotečku, ale momentálně nemá foťák, tak mě s Breguškou vyfotila na mobila.Fotečku najdete v rubrice "Ségra Brega" a jedna je taky v galerii.

18.2.09 Přidán odkaz na chovatelskou stanici peruánských naháčů, od kud pochází i moje ségra Betty. Její mamka je DILCA NINA - SHARÍ

14.2.09 Ještě se vám panička zapomněla pochlubit, že jsem v časopise "Můj pes moje kočka" jako právě narozené štěňátko. Tuhle fotku tam dala naše chovatelka paní Daňková, za což jí děkujeme.

11.2.09 Tak už je to na tutovku! 19.dubna odlítám společně s paničkou do Malajsie, kde bude studovat. Hodlá tam se mnou udělat pár výstav a chceme se taky přihlásit na tamnější cvičák. Panička neustále kouká po vhodný přepravce a modlí se, abych tu cestu zvládla. Ale beze mě jet nechce. Celou cestu chce panička pořádně zdokumentovat a všechno tu zveřejnit. Také děkujeme paní Daňkové za poskytnuté informace o malajském kubu, na který se určitě obrátíme.

9.1.09 Konečně mi včera přišly z Prahy papíry a jsem UCHOVNĚNÁ!!

7.1.09 Panička vzala konečně foťák a udělela pár fotek. Najdete je v rubrice "Já venku" - "Leden 2009"

2.1.09 Přidán odkaz na Klub chovatelů málopočetných plemen psů.

29.12.08 Přidána rubrika Štědrý den.

14.12.08 Breguška už má taky svoje stránky!!! Už jsem na ně přidala i odkaz. Taky jsem přidala pár nových fotek do rubryk v galerii: "Já jako štěně a moje rodina" - "Já" , "Ségra Betty" - "Betynka v novém oblečku"  a do "Ségra Brega" - "Bragušky seznámení s Betynkou"

28.11.08 Přidala se jedna fotečka do galerie a konečně panička napsala kontakt.

26.11.08 Tak včera jsme dostali papír o chovný stanici JUPÍÍÍÍ! Nese název Royal Champions  .

15.11.08 Byla jsem v Praze na mezinárodní výstavě a jela snámi taky Pavla s Deanym.Ti však byli hotoví dřiv než já.Australáčci šli na řadu až po předvedení australskýh ovčáku,tudíž jsme si počkali pěknou chvíli.V kruhu jsem paničku trošku zlobila, ale nebylo to zas tak hrozný. Ale známka VD2 ji moc nenadchla. Snad až pojedem na dlaší výstavu to bude lepší.

8.11.08 Tak dneska jsem měla bonitaci.Panička jásá, že už to máme zasebou, ale mě to tak hrozný nepřišlo. Akorát jsem se nechtěla měřit a podrobná kontrola všech mých zubů se mi taky moc nelíbila.Ještě než jsme vstoupili do kruhu, tak se panička klepala jak ratlík, ale v kruhu na to nebyl čas.Taky si popovídala s mojí chovatelkou a snaží se společně dospět k mému uchovnění. Nakonec to byl i přes špatný počasí celkem dobrej den  .